Cesty byznysu k jídlu z farmy na vidličku | Ampi – Asociace místních potravinových iniciativ, o.p.s.

Cesty byznysu k jídlu z farmy na vidličku

Akce již proběhla
  • Kalendář4.4.2024 - 4.4.2024
  • MístoČejkovice
  • Čas9:00 - 14:00

Srdečně Vás zveme na síťovací setkání pro zemědělce, potravináře a gastro podnikatele z Brněnska/Podbrněnska, kterou pořádá Impact HUB v rámci projektu Živý region Podbrněnsko.

Setkání se uskuteční ve čtvrtek 4.4. 2024 od 9. hodin v Čejkovicích v prostorách firmy Sonnentor. Cílem je podpořit spolupráci mezi místními podnikateli. Rádi bychom vytvořili prostor pro sdílení zkušeností, co v rámci regionu funguje, a diskutovali nad tím, jaké jsou potřeby jak dodavatelů, tak odběratelů.

Programem setkání je dopolední blok prezentací s moderovanou diskuzí, společný oběd a odpolední exkurze do výrobních prostor Sonnentoru. Účast již potvrdili například Josef Dvořáček ze Sonnentoru, Jiří Hřivna ze Sociálního podniku Jasan, manželé Pohořalovi z Dobro-družného statku, Michal Herůfek z Čokoládovny Herůfek, Jan Čillík z Tierra Verde a další. Budeme moc rádi, pokud také dorazíte! 

Pozvánku posílám přílohou, událost najdete také na LinkedIn. Akce je financována z projektu Živý region Podbrněnsko a je pro účastníky zdarma. V případě zájmu však prosíme o registraci, kapacita prostor je omezená. 

Akce je součástí aktivit Živého regionu, který je podpořen v rámci projektu: „Zavedení konceptu BIO regionu jako podpůrné sítě pro biodiverzitu v české krajině: Pilotní aplikace výzkumu“ a financován z Fondů EHP a Norska 2014-2021 program CZ-ENVIRONMENT.