Jak se daří potravinovým iniciativám? | Ampi – Asociace místních potravinových iniciativ, o.p.s.

Jak se daří potravinovým iniciativám?

Akce již proběhla
  • Kalendář4.12.2023 - 4.12.2023
  • MístoKomunitní centrum a zahrada KOTLASKA, http://www.kckotlaska.cz/
  • Čas13:00 - 18:00

Srdečně zveme zemědělce, koordinátory i aktivní hybatele komunitou podporovaného zemědělství (KPZ) a dalších potravinových iniciativ na setkání. Sezóna končí a (pod)zimní období zve ke zklidnění. Přijď sdílet a reflektovat společně s dalšími tvůrci komunit své radosti i výzvy. Co se nám dařilo? Co jsme se naučili? Co potřebujeme změnit nebo pustit? Oslavme to. Uzavřeme. Dopřejme si zastavení a vzájemnou podporou. Ať si z uplynulého dění odneseme to nejlepší. Posílíme sebe i vztahy s ostatními. 

Co se bude dít

13:00 – 14:30  / Začneme obědem u společného stolu. 

14:30 – 18:00 / Reflexe sezóny. Já a moje komunita. Sdílení zkušeností. Poradní kruh.

Přihlašování

Registrace do čtvrtka 30. 11. prostřednictvím online formuláře.

V případě dotazů můžeš kontaktovat  Šárku Krčílkovou, sarkak@asociaceampi.cz, 725 290 604

Ekonomika daru

Chceme, aby akce, které nabízíme, byly udržitelné pro všechny bez ohledu na jejich finanční možnosti a proto Tě zveme k ekonomice daru. Tentokrát můžeme účast na setkání nabídnout všem bezplatně díky projektu Ekoporadny Praha a donorům – Hl. m. Praha. Uvítáme ale dobrovolný příspěvek na další aktivity podporující rozvoj KPZkoALICE, místních  potravinových komunit i zemědělců. DARUJ tady.

Seminář organizuje asociace AMPI a PRO-BIO LIGA v rámci projektu ekoporadnypraha.cz. Projekt ekoporadnypraha.cz finančně podpořilo Hlavní město Praha.