Marketing pro zemědělce: Zasejte semínko skvělého marketingu | Ampi – Asociace místních potravinových iniciativ, o.p.s.

Marketing pro zemědělce: Zasejte semínko skvělého marketingu

Akce již proběhla
  • Kalendář10.1.2024 - 10.1.2024
  • MístoMAS Podbrněnsko, Brněnská 2, 691 23 Pohořelice
  • Čas16:00 - 19:00

Víte, proč by měl být marketing neodmyslitelnou součástí vašeho podnikání? Protože je jedním z klíčových faktorů úspěchu. Marketing nezahrnuje pouze tvorbu obrázků na sociálních sítích; je to komplexní disciplína, která však nemusí nutně znamenat velké finanční náklady. Stačí vědět, kam směřovat svou energii.

Na našem praktickém workshopu se zaměříme na jádro marketingových principů, prozkoumáme specifika trhu zemědělství a potravinářství, zanalyzujeme vaši cílovou skupinu a jejich potřeby a zjistíme, jak je efektivně oslovit a zvýšit prodej.

Workshopem vás provede marketérka Nikola Ševčíková, která má zkušenosti z několika zemědělských projektů, včetně farmářského družstva Čerstvě utrženo a značky bio produktů Maso z lúky.

Po absolvování workshopu budete mít k dispozici konkrétní tipy a znalosti, které vám pomohou zvýšit efektivitu vašeho podnikání. Těšíme se na vás.

Školení je pro účastníky zdarma.

Plakát ke stažení ZDE.

Událost na Facebooku ZDE.

Registrace

Registrace prostřednictvím formuláře do 8.1.

Akce se koná jako součást aktivit Živého regionu Podbrněnsko, který je podpořen v rámci projektu: „Zavedení konceptu BIO regionu jako podpůrné sítě pro biodiverzitu v české krajině: Pilotní aplikace výzkumu“ a financován z Fondů EHP a Norska 2014-2021 program CZ-ENVIRONMENT.